Değişimin öncüsü

Dünya ve havacılık sektörü köklü bir değişimin eşiğinde olsa da bugün, TAV Havalimanları daha iyi bir vizyona ve uzun vadeli hedeflere sahip. Siyasi ve ekonomik istikrarsızlığın neden olduğu belirsizlikler işletmeler açısından daha fazla esneklik, çeviklik ve uyum sağlama becerisi gerektiriyor. İklim değişikliğinin medeniyetin temellerini sarstığı bu mevcut koşullarda, sorunların üstesinden gelmek için bugüne kadar görülmemiş düzeyde bir işbirliğine ihtiyaç var.

Daha Fazla ->

Pioneers 2025 Yol Haritası

TAV Havalimanları havacılık dünyasının aktif bir üyesi olarak hava taşımacılığının büyümeye, hissedarları için değer yaratmaya devam edeceğine ve çevresel etkilerin asgari düzeye indirileceğine inanıyor.

Hedeflerimizin temelinde ise ortak amacımız yatıyor: “Dünyanın dört bir yanında ve sorumluluğumuzun bilincinde olarak yolcuları karşılamak, havalimanlarını işletmek ve tasarlamak.”

Ortak amacımız, grubumuza yeni bir ivme kazandıracak üç güçlü inancımızın somut bir ifadesidir.

Yolcu hizmetlerinde konaklama alanında uzman.Geleceğin havalimanları, sorunsuz ve kesintisiz bir dijital yolculuk, yüksek katma değerli hizmetler ve teklifler ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmalıdır.
Yarının altyapılarına hizmet veren yenilik odaklı bir grup.Geleceğin havalimanları, sürdürülebilir inşaat ve işletme yöntemleri sayesinde her zaman yüksek verimlilikte hizmet vermelidir. /td>
Yerel topluluklara hizmet eden farklı bölgelerde yerel düzeyde faaliyet gösteren bir grup.Geleceğin havalimanları, genel bölgesel planlamaya entegre edilen bir ulaşım ve enerji merkezi olmalıdır.